INSCHRIJVINGEN VOOR DE EERSTE SEMESTER ZIJN GESLOTEN. INSCHRIJVING TWEEDE SEMESTER KAN TOT 22/02/21: SCHRIJF JE HIER IN.

JE KAN ENKEL NOG TER PLAATSE EEN 10-BEURTENKAART KOPEN OF BETALEN VOOR EEN LOSSE LES!​​​​​​​

Intensive workshop Locking 22 maart 2020

Wij hebben alvast genoten van de vorige Intensive Workshop, wij hopen jij ook! Ready for the next edition? Cause we are! Op zondag 22 maart zakt de getalenteerde Elena Tatarenkova af naar Gent voor onze Intensive Workshop x Locking editie. Bring your Funk is de boodschap!

De vroege vogels genieten van een EARLY BIRD DISCOUNT t.e.m. 19/3 en als The Spot lid geniet je van een voordeeltarief. Meer weten? Bekijk ons Facebook event en nodig vrienden uit - of schrijf je alvast in! Plaatsen zijn beperkt. 

News

Extra les Hiphop Choreography Advanced

Vanwege de grote interesse in de cursussen Hiphop Choreography Advanced op woensdagavond en omdat er nog heel wat mensen op de wachtlijst staan en we zo vaak mensen niet kunnen toelaten, hebben we besloten om vanaf deze week een nieuwe cursus op te s...

+ read more

News

Update Covid-19: mondmasker tijdens de les verplicht

Afgelopen maandag werd de sportwereld terug op zijn kop gezet door de bekendmaking van de overschakeling naar code oranje. Kunnen onze lessen voorlopig doorgaan? Het antwoord is JA, alle lessen blijven doorgaan!We hebben in het verlede...

+ read more

News

Verplichte online registratie Gratis Open Lesweek

Gezien de huidige situatie en maatregelen omtrent Covid-19, stellen wij de veiligheid van onze leden, docenten en medewerkers voorop.Zoals reeds eerder aangekondigd zijn we daarom genoodzaakt om tijdens de Gratis Open Lesweek van dit seizoen met regi...

+ read more

News

The Spot COVID-19 Preventieplan

Met dit preventieplan willen wij bij The Spot concrete richtlijnen geven en onze leden informeren over de nodige maatregelen die wij zullen nemen. Zo hopen we op een veilige manier onze danslessen te kunnen laten doorgaan en actief te blijven da...

+ read more

News

Probeer alle lessen gratis tijdens onze Gratis Open Lesweek!

Kom van 14 t.e.m. 17 september 2020 alle danslessen gratis uitproberen bij The Spot! Inschrijven hoeft niet, gewoon langskomen. First come, first served. Meer info vind je op het Facebook evenement. Alle lessen kan je bekijken op ons online lessenroo...

+ read more

News

The Spot Summer Classes starten 16 juni!

Goed nieuws: op dinsdag 16 juni gaan onze zomerlessen van start. Aangezien wij jullie zo gemist hebben - en jullie ons waarschijnlijk ook - besloten we om dit jaar maar liefst twee avonden in de week zomerlessen te organiseren! Op dinsdag- en donderd...

+ read more

News

27-31 juli Tricking Intensive Camp

Heb je altijd al een backflip, overslag of flikflak en meer willen kunnen? Dan hebben wij goed nieuws voor je:Voor het eerst organiseren wij met The Spot een Tricking Intensive camp. Wie tijdens het jaar al tricking lessen heeft gevolgd, weet waar ze...

+ read more

News

Einde dansseizoen & zomerlessen 2020

Het dansseizoen eindigt op donderdag 21 mei 2020. Vanaf dan zullen er dus ook geen online lessen meer zijn. We hadden er naar uit gekeken maar jammer genoeg kunnen we het seizoen niet samen, in real life, afsluiten. Maar er is ook goed nieuws!We hope...

+ read more

News

Win een jaarabonnement voor één cursus bij The Spot!

Doe mee aan onze giveaway en win een jaarabonnement voor één cursus bij The Spot!Wat moet je doen? Volg je onze online lessen? Awesome! In twee online classes van deze week onderbreekt 'ons Maggie' (Maggie De Block) de les even met een belangrijke bo...

+ read more

News

Online danslessen #danceforcorona

Coronavirus:Gezien de maatregelen die getroffen zijn inzake COVID-19 oftewel het Coronavirus zijn ook wij genoodzaakt te sluiten tot wij weer open mogen. Maar niet getreurd: je kan nu onze lessen online volgen! #danceforcoronaSchrijf je nu in voor on...

+ read more

News

Inschrijven kan nog t.e.m. 24 februari 2020!

Reality check: de inschrijvingsperiode loopt nog t.e.m. maandag 24 februari 2020. Tot die dag kan je dus je The Spot abonnement of 10-beurtenkaart online aankopen. Enkel en alleen wanneer je in het eerste semester een 10-beurtenkaart hebt aangekocht...

+ read more

News

Lessen gaan door tijdens Krokusvakantie

De lessen zullen doorgaan tijdens de Krokusvakantie van maandag 24 februari t.e.m. 1 maart 2020. Het lessenrooster kan je terugvinden op thespot.be See you in class!

+ read more

News

Gratis Open Lesweek 2de semester

De tijd vliegt voorbij en het eerste semester van het dansseizoen bij The Spot zit er alweer bijna op. Maar 2020 belooft een speciaal jaar te worden - dus als je er vorig semester niet bij was dan is dit jouw moment!Op maandag 20 januari gaat de twee...

+ read more

News

Intensive workshops House In Motion with Alesya Dobysh

Aangezien de eerste editie van onze 'Intensive Workshop' series zo'n groot succes was, hebben we beslist om hiermee verder te gaan in 2020! Zo zijn we very excited om aan te kondigen dat - na twee jaar - de geweldige Alesya Dobysh terugkomt naar The...

+ read more

News

Intensive workshops Hiphop & House with Karim Belharch

November 2019: de start van onze intensieve workshop reeksen waarbij The Spot telkens een docent uitnodigt die één keer in de maand langskomt voor een 3 uur durende workshop én dit gedurende twee maanden. De eerste reeks zal doorgaan op zon...

+ read more

News

Bestel nu jouw The Spot kledij!

Voor de die-hards heeft The Spot nu ook sweaters, hoodies, T-shirts, duffel bags en zoveel meer. Deze collectie is door en voor dansers gecreëerd met het oog op comfort en stijl. Een divers publiek vraagt voor een divers aanbod: daarom is het is...

+ read more

News

Danslessen voor kinderen vanaf 3 jaar

We hebben tijdens onze 'Dans op School' tourneé heel wat toffe scholen bezocht. Het was leuk om de kinderen kennis te laten maken met 'dans' in het algemeen op een leuke en speelse manier. We had a blast!Heb of ken je kinderen die graag één van onze...

+ read more

News

Inschrijven kan nog t.e.m. 28 oktober 2019!

We zijn ondertussen oktober en kijken met veel plezier terug op een geslaagde start van het dansseizoen waar we opnieuw heel wat nieuwe gezichten mochten verwelkomen.Registrations keep on coming... heb jij je al ingeschreven? Inschrijven kan nog...

+ read more

Algemene voorwaarden - Veelgestelde vragen