INSCHRIJVING EERSTE SEMESTER KAN TOT 26/10/20: SCHRIJF JE HIER IN

Verplichte online registratie Gratis Open Lesweek

Gezien de huidige situatie en maatregelen omtrent Covid-19, stellen wij de veiligheid van onze leden, docenten en medewerkers voorop.

Zoals reeds eerder aangekondigd zijn we daarom genoodzaakt om tijdens de Gratis Open Lesweek van dit seizoen met registratie op voorhand te werken. Daarnaast hebben we voor elke les ook de limiet van het aantal deelnemers naar beneden gebracht op basis van de zaal (althans voor de eerste semester). Op die manier hopen we op een veilige manier onze danslessen te kunnen laten doorgaan en actief te blijven dansen.

Op zaterdag 12 september om 11.00u gaat de registratie voor de Gratis Open Lesweek open! iedereen die wil deelnemen aan de gratis open lesweek moet zich registreren (ook wanneer je reeds bent ingeschreven voor een abonnement)! Indien een les volzet is kan je jou altijd nog inschrijven op de wachtlijst.

Graag vragen we jullie medewerking voor de volgende zaken:

1) Indien je vorig seizoen reeds lessen hebt gevolgd waarvan je zeker bent jou dit jaar opnieuw te zullen voor inschrijven, schrijf je dan gewoon alvast opnieuw in voor een semester of jaar abonnement. Wees hoffelijk en laat jouw plaats voor de nieuwe mensen die de les nog niet hebben geprobeerd. Als je reeds bent ingeschreven voor een abonnement dan ben je toch al elke week zeker van jouw plaats in de les.

2) Zorg dat je er iets vroeger bent (ten vroegste 30 minuten), zodat we de wachtrij om je aan te melden kunnen beperken en de lessen tijdig kunnen beginnen.

3) Respecteer onze preventiemaatregelen. Het dragen van een mondmasker is verplicht in het hele gebouw en we vragen iedereen om de handen te ontsmetten bij het binnenkomen.

Alle informatie staat duidelijk omschreven in ons preventieplan. Gelieve dit dan ook op voorhand nog eens grondig te lezen.

4) Probeer zoveel mogelijk de afstand te bewaren waar mogelijk en gebruik vooral jouw gezond verstand.

5) Gelieve je alleen in te schrijven voor de lessen waarvoor je echt interesse hebt en ons op de hoogte te brengen indien je door omstandigheden toch niet meer kunt komen naar de les(sen) waarvoor je jou hebt geregistreerd. Zo kunnen we jouw plaats doorgeven aan de mensen die zijn ingeschreven op de wachtlijst.

Komt er toch geen plaats meer vrij dan kan je de week nadien of later, altijd eens een losse proefles komen volgen voor €9.

De inschrijvingen voor een abonnement komen al binnen en sommige lessen beginnen de limiet te bereiken. Dus als je zeker wilt zijn van jouw wekelijkse plaats in de les dan schrijf je jouw best nu al in voor een semester of jaarabonnement!

Bedankt voor jullie begrip en medewerking en hopelijk tot binnenkort!

Inschrijvingen zullen open gaan op zaterdag 12/09/20 om 11.00u via deze link: https://www.ledenbeheer.be/public/36812#activities
 
Save the date! 

Lowie, Samuel & Bruno 

News

The Spot COVID-19 Preventieplan

Met dit preventieplan willen wij bij The Spot concrete richtlijnen geven en onze leden informeren over de nodige maatregelen die wij zullen nemen. Zo hopen we op een veilige manier onze danslessen te kunnen laten doorgaan en actief te blijven da...

+ read more

News

Update omtrent Corona

Gezien de huidige ontwikkelingen van het Coronavirus krijgen we heel wat vragen binnen over onze zomerlessen. Momenteel is het zo dat ONZE ZOMERLESSEN BLIJVEN DOORGAAN, zolang er door de overheid geen concrete maatregelen omtrent sportactiviteiten wo...

+ read more

News

Probeer alle lessen gratis tijdens onze Gratis Open Lesweek!

Kom van 14 t.e.m. 17 september 2020 alle danslessen gratis uitproberen bij The Spot! Inschrijven hoeft niet, gewoon langskomen. First come, first served. Meer info vind je op het Facebook evenement. Alle lessen kan je bekijken op ons online lessenroo...

+ read more

News

The Spot Summer Classes starten 16 juni!

Goed nieuws: op dinsdag 16 juni gaan onze zomerlessen van start. Aangezien wij jullie zo gemist hebben - en jullie ons waarschijnlijk ook - besloten we om dit jaar maar liefst twee avonden in de week zomerlessen te organiseren! Op dinsdag- en donderd...

+ read more

News

27-31 juli Tricking Intensive Camp

Heb je altijd al een backflip, overslag of flikflak en meer willen kunnen? Dan hebben wij goed nieuws voor je:Voor het eerst organiseren wij met The Spot een Tricking Intensive camp. Wie tijdens het jaar al tricking lessen heeft gevolgd, weet waar ze...

+ read more

News

Einde dansseizoen & zomerlessen 2020

Het dansseizoen eindigt op donderdag 21 mei 2020. Vanaf dan zullen er dus ook geen online lessen meer zijn. We hadden er naar uit gekeken maar jammer genoeg kunnen we het seizoen niet samen, in real life, afsluiten. Maar er is ook goed nieuws!We hope...

+ read more

News

Win een jaarabonnement voor één cursus bij The Spot!

Doe mee aan onze giveaway en win een jaarabonnement voor één cursus bij The Spot!Wat moet je doen? Volg je onze online lessen? Awesome! In twee online classes van deze week onderbreekt 'ons Maggie' (Maggie De Block) de les even met een belangrijke bo...

+ read more

News

Online danslessen #danceforcorona

Coronavirus:Gezien de maatregelen die getroffen zijn inzake COVID-19 oftewel het Coronavirus zijn ook wij genoodzaakt te sluiten tot wij weer open mogen. Maar niet getreurd: je kan nu onze lessen online volgen! #danceforcoronaSchrijf je nu in voor on...

+ read more

News

Intensive workshop Locking 22 maart 2020

Wij hebben alvast genoten van de vorige Intensive Workshop, wij hopen jij ook! Ready for the next edition? Cause we are! Op zondag 22 maart zakt de getalenteerde Elena Tatarenkova af naar Gent voor onze Intensive Workshop x Locking editie. Bring your...

+ read more

News

Inschrijven kan nog t.e.m. 24 februari 2020!

Reality check: de inschrijvingsperiode loopt nog t.e.m. maandag 24 februari 2020. Tot die dag kan je dus je The Spot abonnement of 10-beurtenkaart online aankopen. Enkel en alleen wanneer je in het eerste semester een 10-beurtenkaart hebt aangekocht...

+ read more

News

Lessen gaan door tijdens Krokusvakantie

De lessen zullen doorgaan tijdens de Krokusvakantie van maandag 24 februari t.e.m. 1 maart 2020. Het lessenrooster kan je terugvinden op thespot.be See you in class!

+ read more

News

Gratis Open Lesweek 2de semester

De tijd vliegt voorbij en het eerste semester van het dansseizoen bij The Spot zit er alweer bijna op. Maar 2020 belooft een speciaal jaar te worden - dus als je er vorig semester niet bij was dan is dit jouw moment!Op maandag 20 januari gaat de twee...

+ read more

News

Intensive workshops House In Motion with Alesya Dobysh

Aangezien de eerste editie van onze 'Intensive Workshop' series zo'n groot succes was, hebben we beslist om hiermee verder te gaan in 2020! Zo zijn we very excited om aan te kondigen dat - na twee jaar - de geweldige Alesya Dobysh terugkomt naar The...

+ read more

News

Intensive workshops Hiphop & House with Karim Belharch

November 2019: de start van onze intensieve workshop reeksen waarbij The Spot telkens een docent uitnodigt die één keer in de maand langskomt voor een 3 uur durende workshop én dit gedurende twee maanden. De eerste reeks zal doorgaan op zon...

+ read more

News

Bestel nu jouw The Spot kledij!

Voor de die-hards heeft The Spot nu ook sweaters, hoodies, T-shirts, duffel bags en zoveel meer. Deze collectie is door en voor dansers gecreëerd met het oog op comfort en stijl. Een divers publiek vraagt voor een divers aanbod: daarom is het is...

+ read more

News

Danslessen voor kinderen vanaf 3 jaar

We hebben tijdens onze 'Dans op School' tourneé heel wat toffe scholen bezocht. Het was leuk om de kinderen kennis te laten maken met 'dans' in het algemeen op een leuke en speelse manier. We had a blast!Heb of ken je kinderen die graag één van onze...

+ read more

News

Inschrijven kan nog t.e.m. 28 oktober 2019!

We zijn ondertussen oktober en kijken met veel plezier terug op een geslaagde start van het dansseizoen waar we opnieuw heel wat nieuwe gezichten mochten verwelkomen.Registrations keep on coming... heb jij je al ingeschreven? Inschrijven kan nog...

+ read more

Algemene voorwaarden - Veelgestelde vragen